Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Teresin-Gaj - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

413 721 zł41,79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa oferta od sprawdzonego dewelopera vfm Real Estate! Idealna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa i stacji pkp. Podobnie jak w przypadku poprzednich sochaczewskich inwestycji vfm Real Estate,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pszczelińska

Brwinów(Teresin-Gaj + 24 km)

826 350 zł78,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy. Miejscowość doskonale skomunikowana ze stolicą.Ok.3 km od trasy S8. Do stolicy można również.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów(Teresin-Gaj + 18 km)

469 000 zł46,70 m² 10 042,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł55 m² 11 763,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, spektakularny widok i doskonałą komunikację z Warszawą? To oferta idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Centrum,Żyrardów(Teresin-Gaj + 18 km)

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę na sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46 m, położonego na 3. piętrze w spokojnej części Żyrardowa. Najważniejsze informacje: - 3 ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Teresin-Gaj + 21 km)

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 m2 położone w centrum Grodziska Mazowieckiego. Kameralne osiedle niskiej zabudowy wielorodzinnej. W najbliższej okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki(Teresin-Gaj + 21 km)

462 000 zł37,20 m² 12 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na parterze w centrum Grodziska Maz. Lokal ma 37,2 m2 - w tym oddzielną sypialnię, salon z aneksem kuchennym i łazienkę z kabiną prysznicową. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Grodzisk Mazowiecki(Teresin-Gaj + 21 km)

725 000 zł52,05 m² 13 928,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią w centrum Grodziska Mazowieckiego gotowe do zamieszkania! Komfortowe, jasne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Teresin-Gaj

Teresin-Gaj,mazowieckie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 60mkw na sprzedaż Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60mkw zlokalizowanego na parterze w Teresinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Teresin-Gaj

Teresin-Gaj,mazowieckie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie 60mkw na sprzedaż Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60mkw zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Narutowicza,Błonie(Teresin-Gaj + 16 km)

456 000 zł63 m² 7 269,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 62,37 m2, położone na 3 piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku w centrum Błonia. Układ pomieszczeń: trzy duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Sochaczew(Teresin-Gaj + 11 km)

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku w samym centrum Sochaczewa. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z rozkładaną sofą oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij